Nena van Zutphen is al meer dan twaalf jaar vrijwilliger bij Bouwdorp. Daarvoor bouwde ze zelf ook jarenlang mee als deelnemer. Iedereen kent haar: altijd vrolijk, altijd behulpzaam. Ondanks dat ze het syndroom van Down heeft, draait ze volledig mee in het team. En hoe!
Het allerleukste aan vrijwilliger zijn vindt Nena het blij maken van kinderen. Ze helpt bij het uitdelen van drinken en eten, maar is ook vaak te vinden bij de knutselhoek. Daar helpt ze kinderen met versieren, plakken en kleuren. Omdat ze al zo lang meeloopt, weet ze precies hoe alles werkt op Bouwdorp.
Voor de andere vrijwilligers is Nena een vaste waarde. “Zonder Nena gaat Bouwdorp niet door!” zegt collega-vrijwilliger Ed met een brede glimlach.
Bouwdorp is voor Nena ieder jaar een feestje, en voor ons is zij dat ook. Dankjewel Nena, je bent een voorbeeld voor iedereen!






